BİREYSEL GEZİLER, 

   AİLE VE ARKADAŞ GRUPLARI 

     &  ŞİRKET GRUPLARINA

 ÖZEL seyahat organizasyonları yapmaktayız

uygun FIYATı olan UÇAK BİLETLERİ

Türkiye’den veya başka bir ülkeden Rusya’ya gelmek istediğiniz an bizden uçak biletinizi alıp daha hesaplı bir şekilde bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.

uygun FIYATI olan OTELLER

Grubunuz 5 kişi ve fazlasından oluşuyorsa çok uygun olan grup fiyatlarından otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

GEMİ İLE GELEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN GÜNLÜK TURLAR & REHBERLİK 

Gemi turlarına katılıp ülkemizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız Rusya'da bulunduğunuz süre içerisinde yapmak istediğiniz kara turu detaylarını Türkçe konuşan profesyonel turist rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

 HAVALİMANI & OTEL TRANSFERLERİ

Belirlediğiniz kişi sayısı doğrultusunda Havalimanı & Otel & Tren İstasyonları & Cruise ve Nehir limanlarına transfer servisinizi özel araçlarımız ile gerçekleştirebiliriz.

ŞEHİR GEZİSİ VE REHBERLİK

Bireysel gezileriniz ve arkadaş grupları için profesyonel Türkçe, İnglizce ve diğer dilleri konuşan yerel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde gündüz ve gece şehir turları, müze turları, yazlık saraylar gezileri, tekne turları, şovlu akşam yemekleri, folklör gibi bir çok alternatifi sunabileceğimiz geziler organize etmekteyiz.

TERCÜMANLIK

Fuarlarda, Ticaret Odasında, Ataşelikte ve diğer arzu ettiğiniz yerlerde profesyonel Türkçe, İngilizce ve başka dillerde tercümanlık servisini vermekteyiz.

DANIŞMANLIK & YARDIM

Ülkemize yaşamak veya okumak için geliyorsanız eğer; ev kiralamak, dil öğrenme konusunda pratik yapmak amacıyla yerel Türkçe konuşan arkadaşları bulmak, bu ülkeyi daha iyi tanımak gibi çeşitli konularda bizden yardım alabilirsiniz. Fiyatlar programa göre değişir. Almak istediğiniz servis için info@rusturizm.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.