1999 yılında, Sankt Petersburg şehrinde kurulmuş olan şirketimiz turistik gezilerinizde, bayi toplantılarınızda, fuar gezilerinizde, kongre gezilerinizde, gastronomi turizminde, personel teşvik veya okul gezilerinizde, uçak ve tren biletleri ve otel rezervasyonları, ev kiralama, araç veya tekne kiralama, tercümanlık konularında ve buna benzer farklı alternatifleri sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştireceğimiz üst düzey kaliteli organizasyonlar ile sizlere en yüksek ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. 

      Sankt Petersburg Turizm Bakanlığı tarafından verilen MBT 002402 lisans numarasına sahip şirketimizin ana ofisi Sankt Petersburg'da yer almaktadır. 

      Türkçe, İngilizce ve diğer dilleri konuşan yerel profesyonel kokartlı rehberlerin liderliğinde, dilediğiniz konforda hizmet veriyoruz. 

    Başta merkez ofisimizin de bulunduğu, Kuzey Venedik'i olarak adlandırılan Sankt Petersburg ve Rusya'nın başkenti Moskova olmak üzere Rusya'nın hangi şehrine gitmek isterseniz, başta olmak üzere profesyonel ekibimiz tarafından sizler için kaliteli servis sunmaktayız. 

      Türkiye turizminin öncü seyahat acenteleri ve tur operatörleri başta olmak üzere, büyük, orta ve küçük ölçekte bir çok şirkete servis sunmaktayız. 

     Şüphesiz ki Rusya her insanın hayatında EN AZ bir kez görmesi gereken bir ülke ve bu ülkeyi en iyi tanıtan tur operatörü BİZİZ! 

BİLGİ